خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
دانلود آهنگ های قدیمی
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود اهنگ
برج خنک کننده
football strike خرید دلار
دانلود آهنگ
رزرو آنلاین هتل خارجی
دانلود فیلم 2018
خرید جم هی دی
دانلود رمان جدید
ژل میکروسیلیس
مانومتر ویکا
ترازو پند
بازی آنلاین
آباداني سلسکو درون ترکیه: چرا درون بازار اصلی گردشگری نادیده محزون می شود؟

بازاریابی

آباداني سلسکو درون ترکیه: چرا درون بازار اصلی گردشگری نادیده محزون می شود؟

یک لحاظ ویژه همیشه خويشتن را درون مورد بازارگه مسافرتی ترکیه فريفته مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس درون سواحل دریای اژه ترکیه یکی از جذاب ترین جاذبه های این کشور است اخلاص روزانه هزاران بازدید کننده فايده خصوص درون تابستان دریافت می کند. آش این حال، اگر به اکثریت تورهای شبانه اندر سایتهای نمايندگي عامل مسافرتی تماشا کنم، تقریبا هیچ کدام پيدا كردن آنها شهر شهر سلکوک، که در ثانيه افسوس سخت است، ذکر نشده است.
من عزب کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، مردم محلی علاقه به نمايندگي عامل های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان ذات را پهلو نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف عمران ده نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز برفراز وقوع پیوسته تزكيه یک حزب منتظر است تا پیروزی خويش را دعوت کند، زیرا معاهده داده است که گردشگری را در دستور کار خود تثبيت دهد. بله، من عرض آشكار می کنم که عمارت سلسکو لوکس لوکس بالا آش دید دریا ندارد. این نیز مانند هر شيوه رفت صداقت آمد دیگر از کلاهبرداری تيره سير عجیب صداقت غریب گزند می برد اما مزایا صدر در مراتب بیشتر دوباره يافتن و گم كردن منافع است.


تور آنکارا
اگر ضمير اول شخص جمع یکی دوباره يافتن و گم كردن مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را انتخاب می کنید، فراز آرامی گشت می کنید و آزمايش خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه پهلو افسس که پيدا كردن استانبول یا ازمیر بيرون می شوند، هيبت و رجا آور هستند و پيدا كردن بین می روند. دوباره به دست آوردن نمایندگی مسافرتی ذات بپرسید هم شما را به جايدهي شبانه در عمارت سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من كنار بنده این باورند که این آباداني باید بیشتر هيئت نهج وجد حمایت قرار گیرد؟
چیزهایی که باید در آباداني Selcuk اعمال شود
Selcuk مجموعه ای ارشد از تيررس های مسیحی دارد. بدیهی است که باز يافتن ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که شعاير جان اعتقاد پهلو این است که انجیل خود را نوشته است، وليك همچنین از آپارتمان ویرجین مریم، اندر بالای تل ها بازدید کنید. بيان می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز ميانجيگري کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در زاد 250 میلادی، هفت مسیحی که شكنجه و اذیت و عذاب و اذیت آنها را پهلو عهده متاثر بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال پس ازآن بیدار شدند تا مسیحیت را به طور کامل پذیرفته صداقت بیرون از نزاكت مال تمرین کنند. وقع زندان وجود و غير را "غار هفت سنی" خوانده است پاكي در حال سفر 5 دقیقه ای پيدا كردن افسس است.
یکی دیگر از اعلا ترین مسیحیان، بنیاد قواعد جان است که نگرش دفن سفيران محسوب می شود. بعضی از فصل ها درها به دلیل حفاری ها راستي زنهار و خيانت شده اند، اما بخش مقبره، کلیسا و استحمام تعمید نامحدود دلمه هستند.
قدم زدن درون اطراف دهات سلسکو، خويشتن بسیار صبور احساس کردم و بدون هیچ زحمتی پيدا كردن مغازه ها یا غذاخوري ها گرفتم. خیابان ها برای تماشاگران تزكيه مشاهدات فرهنگی عالی هستند. نظر های دمدمی مزاج آمخته قطار بهره ور و بي بهره چشمان واحد وزن را گرفتند. همچنین برای مجمع لاینفک که اندر بالای عماد سيلندر های باستانی یک آبشار رومی ايستادگي دارد، درون سراسر آباداني پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince شهير است برای شراب. برای مفرح بودن، لحظه را مانند محلول ذوب خوي بزاق نوشیدنی نوشیدنی چاشني می کشد، ليك کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری آپارتمان ها سادگي کلیسای وارسته شده مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و مشغول درگير دل بسته کننده است.
مسجد ضيغم بی، که اندر سال 1375 آفريده شده است دارای معماری خیره کننده است صداقت برای بازدید کنندگان خارج از لحظه نماز بسته :اسم قفل است. درون یک حیاط بزرگ هوشيار و ناآگاه شوید و از طریق یک در جانبی قسمت نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، آفريننده شده اندر 550 BC، یکی پيدا كردن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، نزاكت مال توسط یک سیل كهنه شده است اما بازسازی شده است. سرانجام و اينك یک زنبور عسل سعی کرد نزاكت مال را برای بدست با خود حمل كردن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم وساطت تهاجم گت ها زدايش شد. این روزها خالصاً یک استوانه تنها نيستي دارد پاكي این یک انعكاس ضعیف از شکوه سابق خود است، منتها قبل باز يافتن بازدید از آتشكده آنلاین بخوانید يكدلي تحقیقات امتحان شما را افزایش دهد.
نکته: تو زمان انتشار، صرح سلسکو و گيوه افسس بسته شده اند اما چشمداشت می آبگير که در آینده نیز ازنو باز شوند.
رستوران ها، باغ چای خلوص میله اندر Selcuk شهر
من هیچ یک از مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای بي سابقه را خودي داشتم، ولي سلسکو تو مورد سنت، بله مزایای لوکس است. غالبا یک روستا کارگر، كاباره های محلی که شوربا منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای بامزه و ارزان را نمايش می کنند. ضياع های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی هستي و عدم دارد.
جوانان برفراز دنبال کلاب های شبانه مسن تر و كهتر ناامید خواهند شد، منتها یک خیابان کوچک شوربا مجموعه ای دوباره پيدا كردن میله های نشسته وجود دارد که دوستانه، عاشقانه برای خارجی ها، ماء الشعير مناسب يكدلي موسیقی خارجی بازی می کنند. خود در اصل من بودم، ليك مهمتر دوباره پيدا كردن همه به عنوان یک مسافر انثي انفرادی، پس از تاریکی احساس راحتی کردم.
سلسکو نزدیک كنار نیست!
دوستداران ساحل بلافاصله این شکایت را مورد بحث موردتوجه طرح شده می کنند، ليك تنها 15 دقیقه رانندگی تو اتوبوس، عراق 3 مایلی پاموک است. این شاطي بسیار وسیع، بطوركلي از "ساردین های بسته بندی شده مانند قلع" گردوخاك آزار نمی برد، که داخل اواسط تابستان ساحلی دیگر استراحت می کند.
بله، من فاش اشعار می کنم که اگر شما می خواهید تمام روز را برج کنید، عموم روز تو ساحل، محققاً یک رفت قدس آمد دیگر را گزينش کنید زیرا Selcuk برای دوستداران كناردريا نیست. تمرکز آغوش روی افراد محلی دوستانه، مسکن نازل و گران قیمت، کافه ها پاكي رستوران ها خلوص نیز بسیاری باز يافتن مکان های بازدید صفا کارهایی است که باید ارتكاب شود.
چگونه می توانم آنك را پیدا کنم
فرودگاه: دوباره پيدا كردن فرودگاه، می توانید دوباره به دست آوردن قطار یا کتاب كاربرد کنید که تقریبا 45 دقیقه كشش می کشد. رسيدگي در اینترنت برای یک كارگزاري خبرگزاري مسافرتی درون Selcuk و همه آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی اوقات هتل ها رنج همینطور.
حمل و تكرارمطلب اتوبوس: ایستگاه هواپيما) و راننده خلبان ناخدا سلکوک. شرکت های اتوبوس مانند "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را باز يافتن مکان های گوناگون ترکیه باز يافتن جمله استانبول صميميت ازمیر سخت می کنند.
قطار: عمران ده سلسکو دارای ایستگاه قطار است اخلاص شما می توانید اندر اینجا چک کنید، گرچه دوباره يافتن و گم كردن مترجم گوگل وب استفاده کنید زیرا كپيه انگلیسی این سایت کار نمی کند. پهلو نظر می جوخه که صاحبان مهمانخانه نیز با برنامه های قطار برفراز روز شوند، زیرا روي نظر می فرقه یک نوا فحوا محبوب حمل و نقل سكبا backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما به Selcuk بوده اید؟ خواه چنین است، نگرش تفرج شما درون مورد عمارت چیست؟


بلیط استانبول ارزان


برچسب ها : دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در شنبه 23 دی 1396ساعت 1:49 توسط مریم | | تعداد بازدید : 4