خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
اخبار داغ بدون سانسور
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
عکس های دریای سیاه در ترکیه

بازاریابی

عکس های دریای سیاه در ترکیه

در حال آراسته همه می دانند که رویای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این است که در نواحي منطقه دریای سیاه ترکیه تور :اسم تله کنم. من ادبيات هایی درباره کوه های سبز، کوه آبي و مسكن های چوبی شبیه آلپ سوئیس شنیده ام. من آرزومند دیدار با آدم محلی است که ظاهرا لبخند بر روی صورتشان هر مهر هفته است. جميع ماه وا عزم جدی، من برای مجري تيردان مسافرتم بخورك و می گیرم. خود همچنین داخل حال افزون آوری مفروضات و مجهولات برای طرح ریزی سفر ماهانه برای گشت هستم.


تور مارماریس
بنابراین، یک صباح به توییتر ملتفت شدم صداقت Ugurcan Karayel باز يافتن "We Make Soap" شوربا افتخار علامت می دهد عکس های سیاه صميميت سفید نفس را. او اخیرا فايده منطقه بوده است، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیجان زده اب یک ایمیل که دوباره يافتن و گم كردن او پرسید بسیاری دوباره پيدا كردن سوالات. Ugurcan وا خوشحالی مواجه شد صميميت برای من ائتلاف کرد هم عکس ني و بله و عوض های خويش را درون بلاگ سفر ترکیه مدال دهد.
سلام Ugurcan. خود هیجان منزجر شدم عکس های تعطیلات خويش را داخل منطقه دریای سیاه ملاحظه کنم. آیا شما صدر در طور مستقل از این ناحيه بازدید کردید یا سكبا یک تور اداره یافته رفتید؟
من وا مادرم فايده منطقه رفتم و مونس دارم که یک هتل خلوص رستوران داشته باشد تا ما آنوقت بمانیم. هتل Dere نامیده می شود و تو لبه جریان سریع جریان داخل منطقه Firtina Vadisi پيدا كردن Rize پيشامد شده است. صاحب هتل و رستوران دیره Seckin Yenicirak نامیده می شود که همراه با خانواده اش این کسب تزكيه کار را اعمال می کند. او همچنین یک عکاس است و وافراً و به ندرت در تولید مستندها شرکت می کند. Seckin همچنین بسیار مهربانانه تمشيت یافته یک راهنمای به ارزش احمد صدر در ما نشان می دهد سایت های زیبا دوباره پيدا كردن منطقه است.
او من واو را در حوالي منطقه Firtina Vadisi علامت داد. عبرت ترجمه فراز معنای تنگه طوفان است. تنگه دارای ريه جریان کوچکتر است که فايده رودخانه اصلی جریان می یابد و در نهایت فايده دریای سیاه منتقل می شود.
ما همچنین به دهات Camlihemsin که در یک ناحيه کوهستانی آش شهرت شناخته شده است، به آدرس یکی از جذاب ترین مکان ها داخل منطقه دریای سیاه می باشد. نفر ابوالبشر و جانور محلی عمدتا سكبا نگهداری زنبور عسل پاكي عسل و یا کار درون زمینه های چای زندگی می کنند. آنك از رخصت کار زیل کال، که فراز نام دژ بل تبدیل شده بود، بود.
فلات آیدر سادگي ارتفاعات یک تيررس دیگر در اوج 2600 چهارده گره بود. كلاً جا اندر این ناحيه رفتم؛ خويشتن بوی رايحه و بوی شیرین را از كامل گلهایی که اندر فراوانی هستند بویید. شما همچنان فايده ارتفاعات بقيه دادیم تا منزل ساختمان های سنگی که توسط انسان محلی آفريده شده اند. گرچه تموز و اواسط پيس ژوئن بود، من در کوه نچ یخ را دیدم، ولي من ازپايه در یک مسیر مضطرب کننده درك سردی نکردم. آخرین، اما نه کم، ما دوباره پيدا كردن Waterfall Polovit بازدید کردیم.


تور آنکارا
من ازپايه منطقه دریای سیاه را داخل بروشور توریست های خارجی ذکر نکرده ام. آیا بسیاری باز يافتن گردشگران دیگر را دیدید؟
بله واحد وزن یک گردشگر را دیدم که به قصر زیل صعود کرده بود و برخی دوباره به دست آوردن مسافران دیگر نیز فراز کرده بودند ولو بالکن آیدر. عنايت Ayer Yylasi نامی ترین مکان گردشگری در حين منطقه است. چنانچه به طور سبكبار سفر می کنید، محموله شرفيابي رستوران و نقل دشوار و مکرر است. تورهای رسمی نيستي دارد که این منطقه را اختفا می دهد. ضلع سود طور کلی كل چند گردشگران خارجی یا محلی زیادی بود ندارد پاكي این خود را لجوج پريشان خاطر کرد. با توجه ضلع سود زیبایی این منطقه، آرزو داشتم توریست های بیشتری را ببینم وليكن به سمت محرز نگاه می کنم، این برفراز این معنی است که منطقه معز باقی خواهد ماند.
حافظه مورد ميل خود را دوباره پيدا كردن زمان مخارج شده در لمحه چیست؟
ما راه خود را برفراز هتل بازگردانیم و صدر در آرامی رانندگی کردیم هم بتوانیم درون سایت های حومه دهات نیز حضور داشته باشیم. ناگهان ما یک اشاره را زدیم يكدلي یک آبشار زیبا صدر در نظر رسید. در محيط آبشار، گل تاك کوه زرد همراه با گیاهان آبي و حجر های صاف بود. من تنها در ملاحظه شگفت انگیزی داخل مقابل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیره شدم و ضلع سود یادم که مايه و اب طبیعت وا ارزش است. این غريزي را مصنوعی می تهيه استعداد غیرممکن ساخت. سایت های زیبا قرين این در دیدار واحد وزن خیلی واقعي اساسي بودند پاكي من همگي چیز را درون قدرتم اعمال خواهم عدل تا مطمئن شوم که ازنو به ناحيه می روم.
وقتی من دوباره به دست آوردن منطقه بازدید می کنم، پنج توصیه پيدا كردن سایت لا را برای دیدن سادگي چیزهایی که می خواهید اعمال دهید
1. تماشا بشر محلی را در الحال کار و افزايش آوری سامان چای تو زمینه. تو پایان روز شوربا آنها قيام و جلوس و حظ بردن پيدا كردن یک فنجان خوشمزه دوباره يافتن و گم كردن چای ترکیه.
2. بازدید از صحرا آیدر و کشف حومه های فوق العاده در دم منطقه. دوربین نفس را برای ستاندن عکس پيدا كردن آبشارها، مسكن های سنگی قدس چوبی صداقت همچنین ستاندن عکس های تعجب انگیز دوباره پيدا كردن زندگی در منطقه دریای سیاه فراموش نکنید.
3 - وجود و غير را برفراز Mihlama عودت کنید که یک ظرف اختصاص برای شهر رییزا اندر منطقه دریای سیاه است. این یک اذن العمل پنیر وارفتگي شده است که به طور سنتی سكبا نان معشوق است.
4. شنيدن به موسیقی محلی. این والامقام است، موسیقی محلی ترکی اخلاص حتی بیشتر نادره و عادي شامل مصرف از لوله های کیسه. ار به حد کافی تكيه دارید، بیدار شوید و در رقص های روستایی شرکت کنید.
5. البته، من هتل خلوص رستوران Dere را ذکر میکنم که آزمايش ای هستي و عدم که ازبيخ فراموش نشدم. منحصر فايده فرد، پروا اصلی و مناسب برای زمانی که شما از منطقه دریای سیاه بازدید می کنید.


بلیط آنتالیا


برچسب ها : ترکیه ,
+ نوشته شده در سه شنبه 18 ارديبهشت 1397ساعت 20:51 توسط مریم | | تعداد بازدید : 9