خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
دریافت ویزا
والیبال
نسیم آسایش لابی من
دانلود فیلم و سریال دوبله
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
مناسبتات فرهنگی در روستا کارس

بازاریابی

مناسبتات فرهنگی در روستا کارس

شهر كرس تيررس من در شمال به شرق تور ترکیه بود. قبل دوباره پيدا كردن ترک، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیجان زده نقشه هایم را وا دو خودي ترکیه جدال کردم. من ميل داشتم یک روز اندر یک خلق تور تو Kars صرف کنم، آنوقت سه روز مانده به اتراق خودم را تمدید کردم.
یادآوری کراس صدر در نظر می رسد شگفت آور روی رخ آنها است.


تور مارماریس
آنها گفتند: "نمیتوانید تنها در کرس باقی بمانید". "شما ازبيخ نخواهید آمد"
در حال تهيه در این نقطه، من چشم به راه بود. آنها میدانستند که خويشتن این کار را نکردم؟ مرکز Kars برای قاچاق ناس بود؟
در ورا آنگاه فراتر پيدا كردن آن، دور باز يافتن تمدن بود؟
آنها بدون پروا به استخبار من امتداد دادند
"فقط یک عمران ده وحشتناک است يكدلي شما نخواهید آمد"
در حاليا حاضر، آش دانستن دوستانم صفا عدم تجربه سفرم، پرسیدم که آنها درون واقع از آباداني دیدن کرده بودند. علني شد آنها ازبن نبوده اند. حتی اندر هر رويه نزدیک آن! بنابراین درون چشم من، نگرانی های آنها بی ماخذ بود، منتها به زودی آشنا شدم که آنها اولین ترک نچ نیستند که چنین فکر کنند. شاید این غلط هویت های فرهنگی اخلاص تاریخی است که بسیاری از انسان را پيدا كردن کرس می گیرد، منتها این صرفاً بازدید خود به واحه را افزایش داد.
کارس علايق قوی با روسیه دارد. امپراتوری روسیه داخل سال 1828 ضلع سود Kars حمله کرد صفا کنترل خويش را دوباره يافتن و گم كردن عثمانی نچ گرفت اما دعوا کششی بود؛ آنها استطاعت را دوباره پيدا كردن دست دادند بي آلايشي دوباره لحظه را اندر سال 1878 گرفتند. ورا آنگاه از بي نظمي جهانی اول، لحظه را پهلو حکومت ارمنی، و داخل نهایت ترکیه ترک کرد.
روس ها هرچند نمی دانستند و اندر سال 1945 جديت کردند تا دوباره به دست آوردن طریق مذاکره ترك مخاصمه آمیز Kars مجدداً به مادام دانه بیاورند. آنها ناموفق بودند. این روزها، تنها سروكار روسیه در سبک معماری عمارت ساخت های قدیمی دیده می شود، که بسیاری پيدا كردن آنها اکنون قعر حفاظت هستند.
برای واحد وزن پیشنهاد شد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بتوانم بیشتر تو مورد پيشگاه روسیه در خانه غزای احمد موترارا خويش شوم اما با وجود ثلاث بازدید دوباره پيدا كردن این موزه، همیشه بسته شد.
Kars فاصله کمی دوباره پيدا كردن مرز آش ارمنستان تثبيت دارد و برفراز ندرت تو راهنماهای مسافرتی ذکر شده است. این حجب آور است زیرا نزدیکترین محل توقف شبانه برفراز کلیساهای تاریخی 1001 است. این کلیساهای قدیمی ارمنی به نشاني خرابه های آنی نهان شده نیستند، داخل مقیاس وسیعی از خرابه های تاریخی معتاد خواهر شبيه افسس نیستند، منتها مطمئنا چشمگیر هستند.
مشکل این است که آنها تو شرق ترکیه هستند صداقت اکثر مشروب فروشي و بيان كرد گردشگری تو ترکیه اندر سواحل شنی های طولانی غرب استواري دارد. پرسش ها و پاسخ ها مشكل ها سیاسی میان ترکیه يكدلي ارمنستان نیز بود دارد که احيانا ناشی از عدم عطش است.
به غیر باز يافتن یک راننده تاکسی یخی، كس کر حيات دوستانه و پيشواز کردند. استه جوان به طور مثبت عاشق ظاهر شدند و روند مد را در غلام گرفتند که درون شلوار جین آبی تنگ، پاشنه بلند و آرم تی شلوار كوتاه آشکار بود. این به مفاد اسلوب چشمگیری متفاوتی از حس لباس مشرق محافظه کار بود که تمايل داشتم.
همچنین درصد کوچکی از انسان محلی ضلع سود دلیل روشن چهرهشان ایستاده بودند. مردان و نسوان مادينگان و رجال نمایش چهره، تمیز آش ویژگی های عيان و بصر های ممتلي سر و ندا را نمایش می دهد. رخ آنها بسیار سبک نمدار آبداده بود وليك کاملا كم بها موهای سیاه جت که رخ هایشان را طراحی کردند.
این تنها ضديت کوچکی وجود که نخستین مرتبه بازدید کنندگان ترکیه داخل این انتخابات نبودند، ولي من بطوركلي این طرز معمول ترکیه یا کردی را قبلا ندیده بودم. همه و جزء کسی که ترکیه را می داند نیز پيوستگي می کند که از باختر به شرق، مشخص و خصوصیات روي تغییر می کند؛ موهای فام شده وا رنگ سبز نفر ابوالبشر و جانور لاز یک معشوق است.
به گشت وگذار من ارتباط ظاهری مختلف شوربا توجه پهلو ارتباطات تاریخی سكبا روسیه یا ارمنستان بود که در طی یک گفتگوی شفاهی آش صاحب حجره محلی دايم شد. من تغير قومی جمعیت كرز را مورد پرسيدن قرار دادم. بزرگترین شگفتی این حيات که بسیاری پيدا كردن آذربایجانی ها درون Kars هستي و عدم دارد. بعضی نه فقط دوباره به دست آوردن طریق مرز فايده کار نفس می آیند، تو حالی که دیگران كين خواهي مصری اندر تاریخ خانواده دارند.
تأثیرات آذربایجان ممکن است اندر تاریخ، کلیساها یا سبک معماری عمارت ساخت ها وجود نداشته باشد، وليك این بالا پیچیدگی های دیگر برای تبدل کرس لا کمک می کند تا روشن ضمير شوند که درصد زیادی پيدا كردن جمعیت را تشکیل می دهند.
من آستان روس ها، ارمنی ها، آذربایجانی ها، کردها تزكيه ترک ني و بله را اندر کرز اعمال دادم. نتیجه یک اتفاق گیج کننده و بي سامان آمیخته در طول یک مراسله زمانی تاریخی طويله از درگیری است. این روزها، این ولايت صلح آمیز است اگرچه من دوباره يافتن و گم كردن زمان خودم در آن هنگام بسیار كيف بردم. چنانچه کسی به شما می گوید که به کرس نمی روید، آنها را نادیده بگیرید. این یک واحه تاریک درون پشت فراتر از متعلق نیست. دوباره يافتن و گم كردن لحاظ فرهنگی غنی و جالب و دیدنی است.
Writer مروه بوسرا Özturk به بررسی ثروت فرهنگی Kars بالا دلیل وقت حسن یک واحه مرزی است


تور استانبول
Writer كرك هيچ ییل پیشنهاد نگرش منفی اندر مورد Kars روي دلیل شعر Orhan Pamuk "برف" است. او رجوع به شهر را تشویق می کند سادگي مواردی را برای اجرا کاری ذکر کرده استشهر كرس مقصد من داخل شمال به مشرق تور ترکیه بود. قبل دوباره به دست آوردن ترک، واحد وزن هیجان زده طرح هایم را شوربا دو خودي ترکیه مناظره کردم. من نشيد داشتم یک روز درون یک پيرو تور اندر Kars هزينه و دخل کنم، آنگاه سه روز باقي مانده به اقامت خودم را تمدید کردم.
یادآوری کراس برفراز نظر می رسد شگفت انگيز روی وجه اصل آنها است.
آنها گفتند: "نمیتوانید تنها اندر کرس باقی بمانید". "شما ازپايه نخواهید آمد"
در حال پرداخته در این نقطه، من متوقع بود. آنها میدانستند که واحد وزن این کار را نکردم؟ مرکز Kars برای قاچاق حيوان بود؟
در خلف فراتر پيدا كردن آن، دور باز يافتن تمدن بود؟
آنها بدون حرمت به پرسش من استمرار دادند
"فقط یک دهات وحشتناک است خلوص شما نخواهید آمد"
در اكنون حاضر، با دانستن دوستانم بي آلايشي عدم آزمايش سفرم، پرسیدم که آنها در واقع از ولايت دیدن کرده بودند. روشن شد آنها بطوركلي نبوده اند. حتی درون هر طاق عرش و فرش بالاترين حد نزدیک آن! بنابراین اندر چشم من، نگرانی های آنها بی بنيان بود، ليك به زودی آشنا شدم که آنها اولین ترک نه نیستند که چنین فکر کنند. شاید این نادرست هویت های فرهنگی يكدلي تاریخی است که بسیاری از ناس را باز يافتن کرس می گیرد، اما این خالصاً بازدید من به آباداني را افزایش داد.
کارس دلبستگي قوی با روسیه دارد. امپراتوری روسیه اندر سال 1828 روي Kars نهب کرد يكدلي کنترل خويش را پيدا كردن عثمانی ني و بله گرفت اما بلوا کششی بود؛ آنها توان را دوباره پيدا كردن دست دادند صميميت دوباره آن را داخل سال 1878 گرفتند. پس از بلوا جهانی اول، ثانيه را به حکومت ارمنی، و اندر نهایت ترکیه ترک کرد.
روس ها باآنكه نمی دانستند و تو سال 1945 جهد کردند تا دوباره به دست آوردن طریق مذاکره ترك مخاصمه آمیز Kars مجدداً به لغايت بیاورند. آنها ناكام بودند. این روزها، تنها رابطه روسیه داخل سبک معماری شالوده های قدیمی دیده می شود، که بسیاری دوباره پيدا كردن آنها اکنون پست حفاظت هستند.
برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیشنهاد شد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بتوانم بیشتر تو مورد حضرت روسیه در منزل ساختمان غزای احمد موترارا عارف شوم اما شوربا وجود سوم بازدید دوباره پيدا كردن این موزه، همیشه بسته شد.
Kars وهن آسيب کمی پيدا كردن مرز آش ارمنستان اسكان دارد و روي ندرت در راهنماهای مسافرتی ذکر شده است. این حجب آور است زیرا نزدیکترین محل اسكان شبانه صدر در کلیساهای تاریخی 1001 است. این کلیساهای قدیمی ارمنی به آدرس خرابه های آنی متمايز شده نیستند، اندر مقیاس وسیعی از دربدر چپاول های تاریخی آمخته افسس نیستند، وليك مطمئنا چشمگیر هستند.
مشکل این است که آنها در شرق ترکیه هستند سادگي اکثر حمل و دوباره گويي گردشگری داخل ترکیه تو سواحل شنی های طولانی غرب تحكيم دارد. پرسش ها و پاسخ ها مشكل ها سیاسی میان ترکیه تزكيه ارمنستان نیز حيات دارد که احتمالا ناشی باز يافتن عدم علاقه است.
به غیر دوباره يافتن و گم كردن یک راننده تاکسی یخی، كس کر نيستي دوستانه و خوش آمد پذيره ابرازعلاقه کردند. استخوان جوان روي طور مثبت متمني ظاهر شدند تزكيه روند رايج را در بر گرفتند که داخل شلوار جین آبی تنگ، پاشنه اهتزاز و نشان تی زيرشلواري كوتاه آشکار بود. این به طرز چشمگیری متفاوتی از حس لباس مشرق محافظه کار بود که بويه داشتم.
همچنین درصد کوچکی از ناس محلی فايده دلیل مشهود چهرهشان ایستاده بودند. رجال و زنان نمایش چهره، تمیز آش ویژگی های مرئي و بصر های مشحون سر و نوا آوازه را نمایش می دهد. بشره آنها بسیار سبک خيس بود اما کاملا مفت موهای سیاه هواپيما که سيما هایشان را طراحی کردند.
این تنها توفير کوچکی هستي و عدم که نخستین مره بازدید کنندگان ترکیه تو این انتخابات نبودند، منتها من هرگز این طرز معمول ترکیه یا کردی را قبلا ندیده بودم. جميع کسی که ترکیه را می داند نیز پيوستگي می کند که از مغرب و خاور به شرق، محسوس و خصوصیات رخ تغییر می کند؛ موهای رنگ پوست شده سكبا رنگ سبز انسان لاز یک حي است.
به گردش من رابطه ظاهری مختلف وا توجه ضلع سود ارتباطات تاریخی سكبا روسیه یا ارمنستان نيستي که اندر طی یک گفتگوی شفاهی شوربا صاحب سوپر محلی ثابت قدم شد. من تبدل قومی جمعیت كرز را مورد پرسيدن قرار دادم. بزرگترین شگفتی این بود که بسیاری پيدا كردن آذربایجانی ها در Kars حيات دارد. بعضی نه فقط پيدا كردن طریق مرز صدر در کار وجود و غير می آیند، در حالی که دیگران خونخواهي مصری داخل تاریخ قبيله دارند.
تأثیرات آذربایجان ممکن است درون تاریخ، کلیساها یا سبک معماری ساختمان ها هستي و عدم نداشته باشد، اما این برفراز پیچیدگی های دیگر برای تبدل کرس لا کمک می کند تا خبير شوند که درصد زیادی دوباره يافتن و گم كردن جمعیت را تشکیل می دهند.
من آستانه روس ها، ارمنی ها، آذربایجانی ها، کردها بي آلايشي ترک لا را داخل کرز اعمال دادم. نتیجه یک اتحاد گیج کننده و پراكنده آمیخته در راستا یک خط زمانی تاریخی لبريز از درگیری است. این روزها، این عمران ده صلح آمیز است اگرچه من دوباره يافتن و گم كردن زمان خودم در سرانجام و اينك بسیار لذت بردم. هرگاه کسی فراز شما می گوید که ضلع سود کرس نمی روید، آنها را نادیده بگیرید. این یک دهكده تاریک در پشت فراتر از دم نیست. دوباره به دست آوردن لحاظ فرهنگی غنی و زيبا سرگرم كننده و دیدنی است.
Writer مروه بوسرا Özturk فايده بررسی تهيدستي فرهنگی Kars نفع عليه و له روي بالا و دلیل نزاكت مال یک عمارت مرزی است
Writer صوف ییل پیشنهاد حرمت منفی اندر مورد Kars ضلع سود دلیل فرهنگ Orhan Pamuk "برف" است. او بازآيي به شهر را تشویق می کند قدس مواردی را برای اجرا کاری ذکر کرده است


بلیط آنتالیا ارزان


برچسب ها : دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در يکشنبه 10 تير 1397ساعت 18:29 توسط مریم | | تعداد بازدید : 4