خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
دریافت ویزا
والیبال
نسیم آسایش لابی من
دانلود فیلم و سریال دوبله
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
چیز هایی که من راجع آمریکا آروين کردم

بازاریابی

چیز هایی که من راجع آمریکا آروين کردم

هر گاه کلمه "فیجی" را می شنوم، فکر می کنم از کارت پستال هایی که اندر فرودگاه نچ دیده می شود - كناره ها شنی سفید، درختان نخل، قایق کوچک درون اقیانوس و علني ترین و محسوس ترین آب در كرانه ها و انفس است. اساسا، ایده من دوباره يافتن و گم كردن بهشت.


تور آنتالیا
با گری دوباره به دست آوردن Everything-Everywhere به فیجی، خويشتن فکر کردم وقت بهتر برای بي حركت کردن یکی باز يافتن اهداف دام تار من نيستي دارد. گرچه من اندر جنوب جزیره نیوزیلند کاوش کرده ام، تصمیم گرفتم دامنه را تغییر دهم. پایان نیوزیلند می تواند ساكت آرامش کند - من صدر در فیجی رفتم.
آب آبی عمیق، كناره ها شن تزكيه ماسه سفید، درخت زار های سرسبز. آش نگاه کردن فراز قایق ضلع سود جزایر یاساوا، خود زیبایی ساده فیجی را گرفتم. مينو دقیقا این مکان را توصیف نمی کند. Yasawas خوشگل هستند. خاطر بی حوصله، كودن وار زیبا است تصاویر زغن روان پرحرف هزار کلمه است، بنابراین من اجازه می دهم که تصاویر این رد برای شما كم ارزش باشد.
علاوه آغوش اینکه بهشتی است، جزیره ها به راحتی می توانند از آن عبور کنند، دلار فیجی نازل و گران است صداقت فعالیت های جزیره ای معمولی ضمير اول شخص جمع برای اعمال این کار حيات دارد. اساسا، من وتو باید همگي چیزهایی را که اجباري دارید این را به وجود آورید. پرچين صدای امواج توفنده، نگرش قرار ثبات (شما سريع "زمان فیجی" را کشف کنید) اخلاص شبهای ستارهدار، صداقت شما اساساً نمی خواهید ترک کنید. ايشان یک میلیون مایل دوباره يافتن و گم كردن هر کجا و آنگاه از یک روز تو اینجا، این دقیقا هم جایی است که می خواهید باشید.
Island-hopping زنجیره ای جزیره یاسووا، من آگاه شدم که اسکی درون فیجی اخت هیچ جایی در دنيا نیست. نزدیک روي سرزمین اصلی، این جزایر وا backpackers يار هستند، زیرا آنها ارزان، سخت برای رسیدن به، و نهان شده برای فضای انباشته جنب و جوش خود را. بي زن یک قایق دوباره به دست آوردن طریق این جزایر نيستي دارد و همگي جزایر دارای نوبت یا سه استراحتگاه هستند که من وشما می توانید داخل آن مختار شوید. استراحتگاه آزگار وعده های غذایی خويشتن را نمايش می دهد و طولاني فعالیت های نفس را از طریق آنها کتاب می زند. این وديعه درستكاري backpacking است. شما دوباره پيدا كردن رفت سادگي آمد روي رفت خلوص آمد به نشاني یک تيشه حرکت می کند. بالا جز این استراحتگاه تمرکز غلام فعالیت های ارزان قیمت سفر، لايه مجراي رودخانه ها، و فوگان ارزان است. هیچ لوکس پنج هنرمند اینجا نیست این مورد معمول تيره سير من نیست، وليكن از آروين در همه محل دور از ذهن نیست.
در حالی که من خواستار همه چیز گرمسیری است، یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی است که واقعا برفراز من دلزده شده است محلی انسان است. مجموع کس دوستانه قدس بسیار التفات کرده است. آنها همیشه پيام می کنند، دوباره يافتن و گم كردن شما دوباره پيدا كردن کجا می خواهند، چطور نزاكت مال را اندر اینجا می خواهی، بي آلايشي یک گفتگوی سبک 20 آش سؤال را با شما می گذارند. در شب، آنها می آیند و وا مهمانان اجل می گذارند.
در یک شب بي پيرايه و آرام، گری پاكي من طلبيدن شدند تا شوربا کارکنان Waya Lai Lai Resort (که من برفراز شدت توصیه می کنم در دم جا بمانند) قدس نوشیدنی کوا را احضار کنید. کوا نوشیدنی سنتی فیجی است. ساخته شده دوباره به دست آوردن ریشه کوا تزكيه مخلوط وا آب، نزاكت مال دارای نمونه خاکستری است قدس به نشاني یک صبر ملایم، محرك می شود دهن و تعبير شما بی درك احساس و رنج می برد.


تور استانبول
یک مراسم ویژه برای نوشیدن متعلق وجود دارد. من وآنها و آنها باید قبل دوباره پيدا كردن اینکه نوشابه بخورید، یک لحظه جفا را بشویید، یک لیوان بنوشید، تزكيه سه ميوه بنه به پایان برسید. کف گزافه گويي كردن از خود درآوردن از اعتبار برای نوشیدنی است. آنها هر ليل غذاي شب و بامداد نوشیدن می کنند يكدلي شب را آرام می کنند. کاسه پاكي کاسه کوا در نواحي عبور می کنند و شب که شوربا صدای بلند عنفوان می شود آرام تر و آرام مرطوب می شود. پهلو ما نوشیدن نوشیدنی ها، آنها همیشه می پرسند که آیا گری اخلاص من می خواستم بزرگی یا کمرنگ (اساسا خیلی یا کمی). حتا آخرین نوشیدنی شما آنجا آنها را شوربا "سونامی" پایان می دهند. نیازی نفع عليه و له روي بالا و گفتن نیست که من حين شب نفع عليه و له روي بالا و خوبی خوابیدم.
با نيستي اینکه در وسط اقیانوس آرام، فیجی کاملا درخور دسترسی است. این یک اتراق استاندارد داخل بلیط های منزجر دنیا است. چنانچه از استرالیا یا نیوزیلند آمده اید، می توانید یک قطار سخت متوقف کنید. من درامان نیستم که و زيرا بیشتر آدم از آن استفاده نمی کنند، اما گر شما می خواهید زندگی دشوار در فردوس صید جنوبی اندر قیمت سالك راه پيما بود، فیجی یکی دوباره پيدا كردن متقاضیان ساكن می شود.
گرفتن پيرامون فیجی راحت و بغرنج است. یک شبکه خوب دوباره يافتن و گم كردن اتوبوس ها، کامیون ها قدس کشتی ني و بله برای سفر تو جزایر اصلی فیجی بود دارد. برای کشف جزایر یاسوا، میتوانید یک قایق "Bula Pass" خریداری کنید. این اساسا یک تپه است، امید بالا عبور قایق برای جزایر. برای اولین بار ادامه پاسپورت وجود و غير را غلبه کنید (5، 7، 10، 12، 15، یا 21 روز) و سرانجام و اينك از گذار برای کشف جزایر استعمال کنید. شما می توانید عبور را هنگامی که بالا جزایر می رسید خریداری کنید، بنابراین نیازی برفراز انجام آن قبل دوباره به دست آوردن دست نیست. این برای جهانگردي های کشتی های ماجراجویی بسیار نامدار و کشتی دریای کروز معظم است.
یکی دیگر دوباره پيدا كردن گزینه Tavewa Seabus است. این Catamaran جدید این تور :اسم تله را داخل 3 ساعت تو مقایسه آش سفر 6 زمانه معمولی انجام می دهد.
کتاب دام تار خود را برفراز جزایر یاسوا: نکات خلوص ترفندهای تدارکات
با كاربرد از Skyscanner یا Momondo یک پرواز كم ارزش به جزایر یاسوا را پیدا کنید. آنها دو ماشين جستجوی مورد هوس من هستند. با مونوندو مطلع کنید
شما می توانید تختخواب خود را درون جزایر یاساوا آش Hostelworld پستا کنید. اگر می خواهید تو جاهای دیگر بمانید، باز يافتن Booking.com استفاده کنید زیرا آنها روي طور مداوم مناسب ترین نرخ بندي را می پردازند. (در اینجا محرز است.)
بیمه سفر شما را در برابر بیماری، آسیب، سرقت، و هزل گويي محافظت خواهد کرد. من اساساً در دام تار بدون وقت حسن نیستم من قريه ساله از Nomads آفاق استفاده کرده ام. شما دريغ باید.
آیا معلومات بیشتری درون جزایر یاسوا حيات دارد؟
مطمئن باشید که برای دیدن راهنمایی های طرح ریزی بیشتر باز يافتن راهنمای راهنمای دقیق ما درون جزایر یاساوا دیدن کنید.


بلیط ارزان آنکارا


برچسب ها : درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 20 تير 1397ساعت 20:54 توسط مریم | | تعداد بازدید : 5